| Ionika1998 a întrebat:

Care sunt rasele de caini preferate?:Slove struck

Răspuns Câştigător
| Sweet lollipop a răspuns:

Imi plac toate rasele dar preferata mea este rasa Pomeranianlove struck

17 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Caniche rulz for ever!

| NoName1234 a răspuns:

Husky, ciobanesc german... Dar ce conteaza rasa? happy Toati caini, si maidanezii sunt frumosi. Oricum eu iubesc foarte foarte mult animalele de toate felurile. happyPana si cele mai "urate" animale le iubesc. Spun urate pentru ca asa zic alti oamenii ca mie nu mi se pare nici un animal urat! happy

| MisSToXiC a răspuns:

Shih-tzulove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck:

| Rayyy a răspuns:

Cocker spaniol, Golden Retriever, Dalmatian si West Highland Terrier.

| TiMan a răspuns:

Cei mai frumosi caini in opinia mea sunt cainii Chow-Chow :X:X ii iubesc.Am avut 2 dar au murit... unul de batranete (la 13 ani) si unul calcat de masina... Apoi urmeaza rottweilerul care este si un excelent protector si un foarte bun prieten, iar ultimul dar nu cel din urma Saint Bernard-ii, fiindca sunt mari, pufosi, si balosi rolling on the floor

| Andr3yCzz a răspuns:

Husky e destul de fain

| sweetale12 a răspuns:

Bichonul e preferatul meu love struck, dar imi place si new yorker-ul love struck happy

| Adryana a răspuns:

Bichon, Caniche si Husky.

| YukiMrM a răspuns:

Chiar conteaza ce rasa e? Toti caini sunt frumosi. Rasa mea preferata?! Maidanezii ma!

| Katherine † Pierce a răspuns:

Chow chow, samoyedo, chihuahua si yorkshire terrier

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar fi... Terra Novalove struck Chow-Chow :X, Akita Inu love struck.si Ogarul Afgan

| Bessame a răspuns:

Labradorii! si Golden Retrevier

| Alina_2047 a răspuns:

Yorkshire
Chow chow
Husky

| Yannaa a răspuns:

Bichon si samoyede :X

| cristi_6546 a răspuns:

Coker spainol seter irlandez golden retrivier

| AnnaTulgara a răspuns:

Labradorii

| Andreeeea a răspuns:

Chihuahua:X::X:X