| Guta_George_Andrei_1990 a întrebat:

Cat ar costa o deparazitare intestinala la pisici

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Maxim 20 de lei de duce.

| Miss25JK a răspuns:

Eu de obicei imi deparazitez singura cele 2 pisici. Ma duc la farmacia veterinara cer pastiluta pentru deparazitare, si ii dau jumatate daca are pana intr-un an sau o pastiluta intreaga daca are peste un an. Ii deschid boticul larg in timp ce o tin de ceafa ( asa face si veterinarul pentru a o imobiliza ) apoi ii dau drumul pastilutei pe gat si ma asigur ca inghite, nu ca o scuipa. Scap si ieftin si nici nu imi supun pisica la trama de a vedea o persoana straina ( veterinar ) cum ii casca gura fara mila.

| Rocsid a răspuns:

Intre 5-20 de lei. daca e mai mult medicul are preturi absurd de mari.