| Rossa8807 a întrebat:

Buna, cat costa o deparazitare pentru catei?

Răspuns Câştigător
| Ralena a răspuns:

40 de lei intern/extern. Se pune pe ceafa si poti sa o cumperi de la farmacie, nu este necesar dus la veterinar.

2 răspunsuri:
| BlackRaven45 a răspuns:

Depinde. Fiecare veterinar isi face preturile. La cei de rasa posibil sa fie mai mult. La pisica mea am dat 100. Cam pe acolo ar trebui sa se invarta pretul. Intereseaza-te de castrari gratuite la veterinar cand mergi. Asta doar daca NU e caine de rasa. Mai sunt diferite programe in care castrarea cainilor fara pedigree e gratuita. Mult noroc.

| GrecuMariaaa a răspuns:

Daca vrei deparazitare interna costa 27 de lei o tableta Milprazon. Eu i-am dat pisicii si nu a mai avut probleme, iar pentru puricei ii pui picaturi la ceafa. Eu am folosit Parakill si pentru catei si pentru pisici e bun, in jur de 40 de lei sau 30.