| Dιєиυтzα a întrebat:

Cât ar costa un câine Bichon sau Yorkshire Terrier? Primul răspuns bun primește fundă garantat.

6 răspunsuri:
| Alina140663 a răspuns:

Pai in bistrita un Bichon e 1200 le lei
si :
Yorkshire Terrier nu sunt pe aici dar am o colega de servici de alui mami are si ea a dat 250 de euro

| CrowUp a răspuns:

Buna Diianna!

Un Bichon ca orice caine de talie mica, si de vedete, costa intre 200-250-300€ depinde de vanzator.
Un Yorkshire Terrier costa intre 280-300€ deoarece este de talie mica si este mai...bun.

Daca vrei sa iti iei caine, ia-ti SHIH-TZU ca doarme se joaca papa, orice vrei.Si e intre 150-200€.Nu e mult.

| greeneyesforever25 a răspuns:

220 euro. funda?

| Zulu a răspuns:

200 de euro un yorkshire terrier

| hardy1 a răspuns:

300euro

| Emma1406 a răspuns:

Eu mi-am luat un bichon si costa 400 lei.