| BlueSummer a întrebat:

Unde as putea gasi un caniche, un yorkshire terrier sau bichon ieftin? Cel mai bun raspuns primeste, evident, fundita. happy

Răspuns Câştigător
| sufletzel a răspuns:

Cautand pe toate site-urile cu anunturi, prin ziare, prin vecini si cunoscuti, etc.
Eu am gasit pe net bichon maltez cu 50 euro, dar fara niciun vaccin si fara deparazitari.
Intra si tu pe olx.ro (eu aici am gasit) sau pe ce site vrei tu si lasa un anunt acolo. Mentioneaza ce rasa cauti si cat poti sa oferi maxim pe el. Daca e cineva interesat, te va cauta. Eu asa am facut si m-a contactat o fata care dadea bichonii cu 50 euro.
Bafta!

6 răspunsuri:
| chupachups1234 a răspuns:

Http://www.animalutul.ro/......-t778.html Vezi poate gasesti aici ceva sa iti convina. :) Si nu stiu daca e trecut acolo si www.adoptiicaini.ro

| mydreams a răspuns:

Am eu un bichon cumparat cu 1000 lei, mi se pare putin dar cel mai bine cumpara de la un crescator, ei dau cainii cu cel mai mic pret, succes!

| anda1998 a răspuns:

Daca esti din Constanta, in fiecare duminica pana la ora 12:00(la pranz) este targ la brick. De acolo poti lua unul ieftin.

| alle2001 a răspuns:

Poti intreba un veterinar si poate are el pe cineva....eu de mult caut un yorkshire!