| gabriela2002 a întrebat:

Hey! Am 2 intrebari!
1 Ce caine sa imi iau dintre bichon si yorkshire terrier toy? Care este mai usor de ingrijit?
2 Cine are un bichon sau un yorkshire terrier toy de vanzare?
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

1. Bichon Maltez
Ambele rase sunt la fel de greu de ingrijit si costa intretinerea.

2. Daca vrei intr-adevar un pui din una din rasele de mai sus, cauta canise ce nu cresc mai mult de 2-3 rase,care iti da la mana pedigree,doar asa ai un caine de rasa,altfel, cumparat de pe net, din targ, petshop,"canise" gen kris, premium sau site-uri caini-de-vanzare.ro dai bani pe o corcitura care ar trebui sa o adopti o data ce nu e de rasa, doar seamana. Prin astfel de surse iti iei doar teapa.

1 răspuns:
| Stef_Stefy_1999 a răspuns:

Nu stiu amandoi sunt draguti dar eu as spune yorkshire terrier toy este dragut si usor de ingrijit.