| EllyCA a întrebat:

Cat costa un bichon maltese? imi plac mult si mie si mamei! asa ca as vrea sa stiu cat costa! multumesc!

7 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

In jur de 100-200 de euro. happy Asa am auzit. O prietena de-a mea are un bichon havanesse si mi-a spus ca acela costa vreo 1100 lei. happy
Bafta. happy

| Serendipity17 a răspuns:

Ai putea sa te uiti pe site-ul asta unde se dau animale spre adoptie!

http://www.zooland.ro/....../index.php

sunt 42 de pagini, poate gasesti bichon :D

| EllyCA explică:

am intrat si am gasit un bichon maltese la 300 de ron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costa 800lei

| L a răspuns:

Costa in jur de 700-800 Ron happy.`

| DnBSniperZs a răspuns:

Iti dau un sfat: nu iti lua din petshopuri, de acolo sunt bolnavi;). Iati de la o canisa. Uite niste canise http://www.canise.ro/rase-de-caini/rasa-Bichon-Maltese/31/rasa-294

| MunecaChucky a răspuns:

Daca il iei de la un magazin de animale e vreo 1000 de lei dar daca il iei de la cineva care da pui iesi mai ieftin