| doglover23 a întrebat:

Cat costa un gerbil cu toate accesoriile (cusca, jucarii, mancare etc.)?

Răspuns Câştigător
| Elly94sweet a răspuns:

Aici ai despre el : http://animaledecompanie.info/......anie.html; iar toate accesoriile ia-le de pe net. eu am avut hamster pitic si statea intr-o cutie de plastic (20 lei) mancare (8lei)exista si varsata, roata (10 lei) rumegus (8lei).ii faceam curat cand simteam ca deja miroase urat(cam o data la 5 zile)iar mancare ii puneam sa aiba.ii mai dadeam morcovi, varza etc