| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un iepure de casa si de unde sa il iau?

13 răspunsuri:
| B3Bytza a răspuns:

Eu am fost in focsani la targ si am vazut pui de iepurasi de casa si erau 30 de lei.

| Gexu a răspuns:

Dai anunt :cumpar iepure de casa:d cred ca 100 lei thinking nu stiu exact

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iepure de casa... Daca stai la curte si ai conditii, atunci te tuci undeva la tara, la bunici de ex. si vezi pe acolo cine are pui, sa-ti dea si tie. daca insa stai la bloc, atunci cea mai buna varianta e sa optezi pentru un iepure pitic, care se gaseste la pet-shopuri.costa circa 40 de lei si sunt foarte draguti.La maturitate iti incap in pumn, e, sa zicem, cam cat un pui de iepure''normal'' la 3 saptamani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spuneti exact ct costa o pereghe de rasa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine are de vanzare cusca de iepuri Baia-Mare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un iepuras costa 1. 0000 de euro! Si ia-l de la gunoi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am eu iepuri si pretul e negociabil detalii:mihai_madalin_03@yahoo.com

| Aries90 a răspuns:

Eu am cumparat de la un pet shop, acum un an, un iepure din rasa de Bruxelles la 120 de lei... Dar aia cresc mari. happy

| SmoothCrimnalnr.1 a răspuns:

Am vazut animale ieftine 100 120 150 200 de ron depinde de rasa.

| Adicteddd a răspuns:

Si eu sunt curioasa

| cristiancelmare a răspuns:

Eu ii vind cu 200 lei au deja 3 luni eu sunt din chisinau

| cristiancelmare a răspuns:

Eu ii vind cu 200 lei au deja 3 luni eu sunt din chisinau skype:cristi. bumbu1

| manoleclaudia a răspuns:

Eu am de vinzare iepurasi cap de leu californian si neozeelandezi pret discutabil depunde de virsa lor