| Andre a întrebat:

Cat costa un papagal Nimfa? O cusca cat costa?

4 răspunsuri:
| Saya a răspuns:

Salut!

Pretul unui papagal-pui nimfa fara colivie este 100 sau 150 ron.
Colivia este si ea 50-60 ron depinde cat e de complexa si jucariile se cumpara separat.

papaa

| SweetLikeaLemon a răspuns:

Cusca nu stiu sigur sa iti spun.,. eu am luat una relativ medie cu 30 de lei dar depinde de magazin. O nimfa costa in pet-shopuri in jur de 90-100 de lei dar eu mi-am cumparat "nimfoiul"de la un crescator dintr-un targ din spatele magazinului brick, constanta si a costat doar 75 de lei parca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jur de 900 -100 de ron. Eu am unul acasa si l-am luat cu pretul de 850 de ron. Iti recomand acest gen de papagal caci este foarte vioi, usor de ingrijit si extrem de prietenos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un papagal sau o papagalita nimfa depinde de preferinta costa cam in jur de 40-45 de lei iar o cusca costa tot cam la fel35-40 lei cu tot cu jucarii