| Andre a întrebat:

Cat costa un Yorkshire terrier? e pentru apartament? ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| PunkyA a răspuns:

Conteaza de unde il cumperi.
La magazinul de animale este in jur de 1900-1800 de lei[am vazut unul acum 2 luni si rea cam 1800 lei si ceva]
Cauta sa adopti unul! Cauta pe internet.Eu am vazut pe internet preturi intre 70 lei si 300 eurobig grin
Eu sunt obsedata de rasa astalaughingSunt cei mai draguti catelusi.Si da, e caine de apartament.Pentru ca el nu suporta frigul.

Iti doresc sa gasesti un Yorkshire Terrier foarte jucaus si la un pret rezonabil.Succes:*

Aaaaa...si...inainte sa il cumperi trebuie sa te gandesti ca o sa-ti trebuiasca ceva bani pentru ingrijirea lui zilnica!

4 răspunsuri:
| Alexandra. a răspuns:

Face parte din rasa cainilor mici, deci da, poate fi tinut in apartament.Costa in jur de 800-900 lei.

| allleeeee a răspuns:

In jur de 200-300 euro si sunt buni pentru. apartament.

| Ť尺ɪχɪɪ a răspuns:

400-500.euro cel mai bine e sa te interesezi la un petshop.sau pe net...succes...funda?kiss