| ktty a întrebat:

Cine stie cam cat costa un terrier yorkshire?big grin

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Nu chiar 300 de euro, cam in jur de 220 cam asa totusi e scump pentru ca e o rasa frumoasa, intereseaza-te mai bine pe net in jur de 250 vei gasi, daca cumperi din magazin s-ar putea sa coste mai mult, in cearca sa mergi si prin piete de animale.Mult norochappy

11 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Mersi pentru ca miai ales raspunu-l castigatorhappy

| Psihoyounger a răspuns:

Byby, nu ar fi rau sa inveti sa scrii. Scuze ca am fost dur, dar ...totusi!

Psihoyounger

| ina a răspuns:

Uhhuu...300 de euro, de la canisa

| Brumilicious a răspuns:

1. e yorkshire terrier
2. nu ai precizat daca vrei toy(rasa originala)
3. eu mi-am luat toy cu 250 €...

| sese a răspuns:

Intreaba la orice Asociatie k inologica ca oricum tot la ei ajungi(acte, vaccinuri si accesorii)

| deeajustinx a răspuns:

Pai depinde... daca vrei unu din rasa pura e 330 de euro big grin eu vreau ca 330 si sunt sigura ca e sanatos si cu toate vaccinurile decat sa iau cu 200 de la oameni care pot sa zica ca e vaccinat si poate nu e sau poate are vreo boala... e catel de fite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreo 300 de euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

POi depinde dac il vrei cu pedigree pentru ca eu am fara pedigree si recunosc este foarte destept si ajunge la 100lei adica 1 milion in banii vechi... dar este foarte destept si sa vezi ce smecher este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu vrei unul am eu

| iceman a răspuns:

Pe siteul Asociatiei Chinologice, sunt afisate date de contact a diferitilor crescatori.Acolo poti lua legatura cu toti cei care cresc rasa dorita de tine.
cu respect iceman