| dulc3'maria a întrebat:

Cat credeti ca costa un catel chihuahualove struck? Si de unde il pot achizitiona? sunt din buc.:X

7 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

O vecina de-a mea are un chihuahua care a costat 3000 euro inainte de criza. Banuiesc ca se gasesc si mai ieftini, km pe la 500 de euro. Daca scrii in google vand chihuahua vei gasi si pret si nr de tel si apoi vb cu pers respectiva de unde il iei...
Nu e asa ca era extrem d simplu si la mintea cocosului?

NOname
| NOname a răspuns:

Google: "vand chihuahua" (cum a zis si lemarco). In felul acesta vei avea multe termene de comparatie si vei putea sa-ti formezi o parere corecta. As putea sa te ajut mai mult, insa asta ar insemna sa insir pe aici zeci (daca nu sute) de link-uri. Dar pot sa-ti spun ca pretul mediu este de 300 de euro. Bafta!winking

| Lorelai a răspuns:

Il poti achizitiona de aici http://caini-pisici.ro

Răspuns utilizator avertizat
| lemarco a răspuns:

Scumpha mea bruneta, un simplu search pe google 'vand chihuahua' ar fi rezolvat toata problema tongue Dar dhe. lenea e cucoana mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am vrut eu sa imi iau unul si costa 6 mil masculul, 5 femela:-l, dar poate te ajuta asta:http://www.catei-de-vanzare.ro/Chihuahua_22.html, daca u incearca pe :"adoptadog.ro"

| Goofy77 a răspuns:

Www.eanimale.ro si poate gasesti ceea ce iti place