| Densis a întrebat:

De unde pot achizitiona un router si cat costa?

Răspuns Câştigător
| Lykee a răspuns:

Din orice magazin cu produse electrocasnice(Altex.Domo.Flanco) si costa intre 50-60 si peste 400 de lei, depinde ce buget ai!

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pret intre 59 si 1000 rom
Altex, Flanco, Domo, Media Galaxy, Auchan, eMag!

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Preţurile variază între 50-1500 lei.
Depinde cât de performant doreşti să fie.
Se găseşte în toate magazinele cu produse electro-casnice ca de exemplu: Altex, Flanco, Domo sau poţi comanda direct de pe Internet de la eMag.
Aruncă o privire aici şi poate găseşti unul pe placul tău.
http://www.emag.ro/....../routere/c
Pa-pa.

| ReusxD a răspuns:

De la orice magazin de electronice, sau online de aici http://www.emag.ro/routere_wireless costa de la 100 de lei in sus in functie de calitate ->vezi pagina cu produse.
Bafta!

| prizeFTW a răspuns:

Îţi recomand eMag caută pe google site-ul lor şi dăi la routere. Găseşti pentru orice buzunar.

| Roliii a răspuns:

De la magazin, si iti recomand sa-ti iei un router wireless (ca sa ai si wi-fi, adica cu antena)si e in jur de 80 de lei cel mai ieftin.Incearca sa vezi la Domo sau la Media Galaxy.

| Densis explică (pentru Roliii):

La filma cu care am contract de internet nu gasesc?happy

| jumbobadboy a răspuns:

Eu am vazut un router bun la Auchan, costa 70 de lei, are un prieten de al meu.Este foarte bun, chiar ti-l recomand.

| Densis explică (pentru jumbobadboy):

Il vreau pentru wi-fi... nu prea ma pricep la router-ere

| Moldovan_Denis_Gabriel_1998 a răspuns:

Router wireless gasesti in magazine de electronice precumbig grinomo, Flanco, Altex, etc. Sau mai poti gasi pe siteuri de electronice dar eu iti recoman eMAG.