| Limpede a întrebat:

Cat de mult costa un bichon maltez si cat te costa sa ai grija de el?

Răspuns Câştigător
| AlexandraAy a răspuns:

Pai un bichon maltese costa intre 6-9 milioane...iar intretinerea lui...maxim 300 lei pe luna.

2 răspunsuri:
| EllyThau a răspuns:

Buna. pai in jur de 14 milioane eu am dat pe Bichonul meu 14 milioane. si costa mai multicel sa ai grija de el adica depinde cat iti pasa de el. eu i-am cumparat hainelaughing) incaltaminte fundite..si multe altele eu ai cumpar pedigree costa parca 6 lei si cativa banutibig grin Funda?

| Limpede explică:

As vrea sa stiu si cum sa-l ingrijesc