| TooNight a întrebat:

Cat costa un bichon maltez?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| TooNight explică:

O fost doar o parere, frate.Ia-o mai usorlaughing mersi mult de raspuns oricum, ti-am dar vot:*

| TooNight explică:

Ok,mersi:*

| Diaaaana a răspuns:

Daca il iei de la crescatorie sau de la cineva care are pui il poti lua si cu 2-3 milioane, daca il iei de la magazinele de animale poti da pe unul si 15 milioanewinking

| Diaaaana a răspuns:

Eu mi-am cumparat bichon maltez de la o crescatorie din Breaza, adus din Ungaria cu carnet de sanatate la 250 de lei.E adevarat ca nu in multe locuri gasesti la pretul asta dar daca cauti, vei gasi! Iar dintre noi doi cred ca cel care vorbeste fara sa aiba cunostinta de cauza esti TU nu eustraight face...

| Diaaaana a răspuns:

Pentru ca atata poti...

| Y0 a răspuns:

Cam vreo 700lei sau 800.

| anuricabilove a răspuns:

Hai, eu cred ca, costa incepand de la pretul 100-200 lei