| NatiNatalia10 a întrebat:

Cat de tare musca un hamster? Puteti compara cu ceva? Ex: înțepătură de albina,inteparura in ac,pișcătură de țânțar,de furnica, etc

8 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Brontozaur

| DaniTDCI a răspuns:

Hamsterul are muscatura puternica ca si un iepure in primele luni de viata, destul de dureroasa happy

| NatiNatalia10 explică (pentru DaniTDCI):

Doar pișcă sau doare, așa...mai intens?

| Adiadictie a răspuns:

Da depinde si de ce te musca.

| adytzoi a răspuns:

Acum nu stiu daca toti is asa, da asta pe care-l are prietena mea a reusit sa-mi dea sangele de cateva ori...si n-am ceva degete de printesa.
Mi-a trebuit mie sa-i iau hamster...

| Snowa a răspuns:

Mușcă până la sânge dacă il sperii sau dacă nu e obișnuit cu tine... Nu se compară cu o mușcătura de veveriță, dar putem zice că mușcă cam ca un iepure.

| NatiNatalia10 explică:

Pițigă sau doare așa...mai intens?

| Gigi2345 a răspuns:

Este o muscstura dureroasă. Am avut si eu 4 (mai am doar 3. unul mi-a murit).