| Lucky8 a întrebat:

Cat ma costa sa tund un caine bichon bolognese? URGENT DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Lou222 a răspuns:

Costa 40 lei. Sper ca te-am ajutat. Insa ar fi bine sa mai iei vreo 10 lei la tine.

7 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Pana in 5 kg e 60 lei.

| karsivan a răspuns:

Depinde de oras si depinde cum vrei sa fie tuns, cel mai ieftin este tunsul igenic 40-60lei iar de de concurs cu fite fixativ poate sa ajunga si la 100lei asta in Bucuresti.

| Lou222 a răspuns:

Pe mine m-a costat 40 lei si sunt din Galati.

| Lou222 a răspuns:

Funda?

| christishor a răspuns:

Salut, tunsul cainelui o sa te coste 60-70ron

| Lucky8 explică:

L-am tuns si mi-a luat 50 lei doar tunsul. Dar inca 10 lei sa-I scoata parul din urechi si inca 10 lei sa-i taie ungiile, desi mi-a facut dupa niste zgarieturi... ( nici nu cred ca i-a mai taiat ungiile sad )

| Lou222 a răspuns (pentru Lucky8):

Si tu poti sa-i tai unghiile.