| DanielaDumitrescu99 a întrebat:

Ce caine e mai dragut?
bichon frise sau bolognese?

16 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Ambele rase sunt foarte frumoase.dar toti cainii din lume au ceva special in felul lor.mie imi plac toate rasele de caini.chiar daca sunt pitbulli sau chiuaua.totusi,mereu mi-am dorit un golden.sunt niste caini foarte isteti pe care ii poti dresa usor si sunt si foarte jucausi.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Eu nu pot să aleg amândoi sunt aşa de drăgălaşi.

| MrSpooky a răspuns:

Bolognese e mai pufos putinhappy

| Evolution a răspuns:

Eu zic bichon big grin ( bişon )

| l1feincolor a răspuns:

Seamana intre ei.Dar eu cred ca bichon frise este mai dragut.:p

| maria89nic a răspuns:

Bolognese
funda?

| sissik a răspuns:

Frise arata mai frumos ca e mai mare si mai mandru, dar Bolognese mult mai jucaus si pupacios. Totul depinde si de cosmetizarea lui. noi avem Bolognese http://bichon.webgarden.ro/

| nataliaduchess a răspuns:

Cu siguranta bichonul frise.E superb, o prietena are unul si e atat de dragut...

| inger02 a răspuns:

Bichon bolognese este foarte dragut si cool

| TheUnikBiby a răspuns:

Uite bichonul frise: http://www.cutzu.ro/poze/bichon-frise-183bf.jpg

Si bichonul bolognese: http://www.adoptiicaini.ro/......ul-sau.jpg

Amandoi sunt foarte draguti, dar celui bolognese ii crste blana mai repede si astfel vei ajunge sa ii faci repede codite :))

| Alexxaaa a răspuns:

Bichon frise

| diamar a răspuns:

Mie imi place mai mult cel bolognese dintre aceste variante, insa cel mai mult imi place cel maltese! Funda?

| Mircea1997 a răspuns:

Amandoi sunt foarte draguti! Dar eu ti-as sugera sa-ti cumperi un bolognese deoarece este mai jucaus (am auzit).

| andra_2561 a răspuns:

Bichon

| McGus a răspuns:

Cel mai dragut caine este Pitbull