| ruxacica a întrebat:

Cata mancare trebuie sa-i dau unui labrador pe zi?(are 3 luini si cateva zile)A da si cum sa-l invat sa faca in cutiuta cu nisip? Sau intr-un loc anume? Dau fnda si vot! Va multumesc

Răspuns Câştigător
| raducsplayer a răspuns:

Cand il vezi in pozitia in care sta sa faca treaba lui, il ridici si il pui unde vrei tu sa faca.De vreo cateva ori faci asta si este invatat.Astfel incat el va cauta acel loc cand mai vrea sa isi faca nevoile. Funda?

1 răspuns:
| squar a răspuns:

Nu trebuie sa-i dai nimic de mancare, cateva zile, ca apoi te va manca pe tine, iar la olita nu trebuie sa-l inveti, ci trebuie sa-i cumperi pampers "mini".laughing
Auzi, tu vrei sa-ti faci "fotomodel" cainele sau l-ai luat pentru agrement?