| Merilynne a întrebat:

Cate volume are colectia Vampirii sudului? mai trebuie saapara vreun volum?

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Bine, m-am mai documentat si gresim si noi si editura-1.Morti pana la apus, 2.Moartea la Dallas, 3.Clubul mortilor, 4.Moarta pentru toti, 5.Mort de-a binelea, 6.Categoric moarta, 7.Morti cu totii, 8.Mai rau decat moartea, 9.Mort si-ngropat, trebuie sa apara vol 10 "Dead in the family" si mai exista "A touch of dead", o colectie de scurte povestiri despre Sookie Stackhouse.Si cu asta am incheiat cu acest subiect!

4 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

7 volume si au aparut toate, cel putin asa scrie pe site-ul editurii http://www.ledabooks.ro/listauthors.asp?authorid=130&search=1

| Raven a răspuns:

@weirdo, nu te uitai unde trebuie, acolo scrie "Sookie Stackhouse (Southern Vampire Series )(7 volume, 2001–2007),"8 volume are seria Aurora Teagarden

| Shery a răspuns:

Acolo scrie 8 volume...

| Shery a răspuns:

@Raven:

Mai rau decat moartea

Pret: 39. 90 lei
„Charlaine face o treaba minunata, creand o eroina fermecatoare, absolut credibila si convingatoare, cu toate ca aceasta traieste intr-o lume bizara si inedita.” Publishers Weekly

VOLUMUL 8 DIN VAMPIRII SUDULUI, SERIE CARE STA LA BAZA SERIALULUI TRUEBLOOD, O PRODUCTIE ORIGINALA HBO