| Orla a întrebat:

Cateaua mea a nascut aseara.Si de fiecare data cand ma uit la ea si la pui nu imi dau seama daca ei sug sau nu. Ei cauta țâța dar mi-i ca este foarte mare si ei nu pot sa o tina in gura. Se poate ca țața sa fie mai mare si ei sa nu poata sa suga?(e prima data cand am o catelusa si o fatat)

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai linistit/a! Natura a stiut ce face. Vor gasi sanul fara probleme.

| darrio2007 a răspuns:

Lasa-i in pace ca se descurca ei. Nu-i deranja cand merg sa suga.