| gomen a întrebat:

Mi-a fatat o catelusa doi pui acum o saptamana (cred) iar astazi nu le mai da sa suga, de abia mai sta cu ei. Ce sa ii fac? Mancare ii dau in fiecare zi, de 2-3 ori pe zi. Si unul dintre ei smiorcaie foarte tare, nu stiu ce sa ii fac. sad

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Mai bine le-ai da lapte de vaca putin dizolvat cu apa deoarece este foarte gras dar sănătos! Nu poti obliga mama catelusa sa le dea sa mănânce... dupa 3 saptamani le poti varia alimentatia acestora cu mâncare moale gen ciorbica cu miez de paine etc iar cand apare dantitia, le poti da bobite pentru juniori