| Gergelymario123 a întrebat:

Cateaua mea cane corso a făcut astăzi 63 de zile de când este gravida,ea doarme foarte mult,mănâncă,bea multa apa, se plimba are burta mare dar inca nu a născut îmi dați niste sfaturi

4 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Sa fie supravegheata, caci poate naste oricând.Era bine daca o vedea un veterinar, dar sarcina poate dura inca vreo 10 zile maxim.
Multa sanatate ❤️

| Gergelymario123 explică (pentru ioana748):

Mulțumesc mult

| ioana748 a răspuns (pentru ioana748):

Cu drag,
Doamne ajuta❤️

| Hkhtfcvhu a răspuns:

Salut! Nu prea cred ca e nimic alarmant, comportamentul acela e normalatat la un caine gravid cat si la o femeie gravida. Daca chiar ai dubii du te la veterinar cu animalul