| Theya1703 a întrebat:

Catelusa mea LIZZA... A nascut puisori... Un baiat si doua fetite... Voi ce nume le-ati pune? Va rog opinii! Mersic mult...

Răspuns Câştigător
| Dragosgan a răspuns:

La catel ai putea sa-i zici cand e mictongueufi, Titi, Leri, Toto, Liti, Ficut, Aditu, Botic, Gogo...etc.Pentru cateluse:Afita, Mita, Lita, Marta, Lizuca, Pisicuta, Bibi, Lolo...etc.
Oricum cel mai potrivit nume dupa parerea mea e numele care il vei da tu. Un nume aparte. Daca vrei sa afli mai multe despre animale ma poti contacta si iti voi spune.Toate cele bune, si sanatate catelusilor!

12 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Mascul: Toto
Fete: Lavi, Suzi, Niki, Nikitawinking

O zi buna! happy

pupimik
| pupimik a răspuns:

Masculul : Oscar
femelele : Hera si Dixie

nony
| nony a răspuns:

La baiat : Tanno
La fete : Betty & Dolly

| clawss a răspuns:

Kandy
figaro

| damav a răspuns:

Sa-ti traiasca puiutii! Eu am multe animale la curte, baieti: tomi, spot si yoko, si fetitele hany, bubu si maya; poate te inspira

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catelusului ii poti spune Aris ori Bijoux, iar fetitelor LunaLu, Dolly, Bella, Ziggy, Elsa, Helga...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiat: azor/azorel
fetitelor:tita si bibi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o catelusa se numeste capsunica si mai am doi ciini care se numesc bebe si roco si astazi pe data de 21 ianuarie 2011 am mai adoptat o catelusa de pe strada si vreau s-ai dau un nume

| adrykiba a răspuns:

Am si eu aceeasi problema pentru viitorul meu catel care de abia astept sa se fete.
Pt mascul:Rocky, Max, Oscar, Leo, Toby,...
pentru femele:Kya, Leila, Kira, Bella, Niky, Sasha,...

| Licurici_2296 a răspuns:

Pt catel: Casper, Lorbas, Yanu stiu
pentru fetite nu am idei.probabil Kya, Heidi. happy

| Ursulet a răspuns:

Pe catelul meu il cheama Max, iar pe cateluse Asi si Fifi

| perdia a răspuns:

Numele mele preferate:

mascul: Gucci

femela: Shana