| Blinky a întrebat:

Buna TPU catelusa mea a facut 3 puisori 2 fetite si un baietel ce nume imi sugerati sa le pun dau funda!

Răspuns Câştigător
| PinkSky a răspuns:

Buna! La fetite Sarita,Jessy,Mikutsa la baietel : Boby, lafy, Smoklaughing Sa.ti traiaska

3 răspunsuri:
| Gina1 a răspuns:

La baietel, sunt frumoase numele : raf, rufus, robby, nicholas, eliot, adolph etc. Iar pentru fete : larry, novella, nisa, maya, shana, rocky etc.

| aFurisit a răspuns:

big grin. 3 puisori? 2 fetite? un baiat? cum naiba? thinking Ca doar e catelusasad

| stoubiz a răspuns:

Depinde de rasa daca e o rasa mai agresiva: zeus, xena, rocky, chico, daca sunt o rasa mai micuta urmeaza exemplul lui gina; p