| anonim_4396 a întrebat:

Catelusa mea yorkshire terrier a fost in calduri in aprilie.Cand va mai fi urmatoarea data? E posibil sa aiba ciclul in septembrie?

4 răspunsuri:
| Katy20Kaithleen a răspuns:

Stiu ca face in fiecare luna calduri dar poate face si odata la 2-3 luni calduri dar depinde de catelusa.Ciclul la cateluse nu vine dupa primele caldurihappy Catelusa mea a avut calduri de 7 ori dar a 5-a oara i-a venit si ciclul...:*

| MeMyselfI a răspuns:

In aprilie i-a venit ciclul

| Lavinia7386 a răspuns:

La cateluse le vine ciclu de 2 ori pe an din 6 in 6 luni. asa a fost si la catelusa mea. este posibil sa aiba ciclu in septembrie

| daydreamerbeliever a răspuns:

Incearca aici :
http://www.zooland.ro/Ciclul_sexual_la_catele-3680.html
sper ca te-am ajutat macar putin!
te pup!