| lov3rboy23 a întrebat:

Caut un telefon nou. Care mi lati recomanda?

Răspuns Câştigător
| Francesca17 a răspuns:

Buna!
Depinde de ce telefon vrei!
Nu iti recomand cu touch screen, iar cu multe butoane este foarte scump, cam 12 milioane! Iti recomand simplu se numeste Nokia X2 si mi se pare tare bun Pozele ies foarte clare, are 5 Mega
Pixeli, are 8 jocuri foarte frumoase muzica poti avea pana la 400 de melodii, poze poti face 1000, iar inreistrari ai de 4 ore! Are niste casti excelente,iar incarcatorul este obisnuit,dar daca il ai la incarcat poti vorbi la telefon din canapea Fiindca e tare lung firul, Bateria te tine o saptamana, iar atunci cand nu prea il folosesti sta 2 saptamani, trebuie sa stea in priza 2 ore si este incarcat! Pretul lui este de 5 milioane.
Te sfatuiesc sa il cumperi cu incredere! Este tare bun! Si il vei tine cativa ani! Sper ca te-am ajutat!
Numai bine love struck!
Funda puppy dog eyes?

15 răspunsuri:
| AzZy a răspuns:

Incearca sa nu iti iei unul cu tuch. Chiar daca te vei da mare in fata colegilor tai si vei fi "shmeker" nu merita. dai o gramada de bani pe el si bateria se consuma foarte repede. Nici unul cu clapitza nu ti-as recomanda, pentru ca daca din greseala il scapi cu clapita dschisa, s-a zis cu el. Astea cu sina sunt mai bune, mie chiar imi plac. Uite aici o lista cu telefoane bune, accesibile ca pret, cu destule functii si frumoase:

1. Nokia e71
2.nokia 5200
3.samsung corby
4.samsung s3350
5.nokia e63

fundisssa?

| SuntUnCartof a răspuns:

Motorola flipoutwinking
are si touch si tastatura qwertywinking

| KenJi a răspuns:

Www.telefonultau.eu, cauta absolut orice model de telefon iti doresti, sunt noi toate, sunt luate direct de la producator si vandute mult mai ieftin.De aici mi-am luat si eu telefonul si a meritat toti banii, vine prin curier si mai platesti inca 10 lei si ceva.Au orice tip de telefon, bafta la ales

| Dragosh_8212 a răspuns:

Nokia x3 touch and type este un telefon super. camera 5mp, net wlan si 3g...

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Nokia C6.

Sper ca te-am ajutat happy

| andreigroza19 a răspuns:

IPhonebig grin

| andreigroza19 a răspuns:

IPhone3G big grin pardon:d dac iti permiti daca nu... Apple-iPhoenbig grin

| besmartbeclever a răspuns:

Iphone 3gs white.

| ElecktroFloweR a răspuns:

Depinde si de bugetul tau. Dar cele mai bune telefoane sunt iPhone 4 si Black Berry sunt geniale. Un singur lucru iti spun: in nici un caz nu iti lua Alcatel sau Huawei sunt cele mai proastre telefoane.

| cathwoman a răspuns:

Nokia e72, Sony Ericsson u8i vivaz pro, Samsung omnia, Nexus s, iphone, Samsung galaxy s2, Sony Ericsson xperia x10, Nokia n97, Nokia n8, mokia e5/e6, HTC wildfire, HTC desire. Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| iiiiiza a răspuns:

Dintre toate marciile de telefoan pe care le'am avut, marca Samsung m'a impresionat foarte mult. Toate cazaturiile pe care le'a primit nu l'au facut sa se strice sau sa pateasca ceva...si am inteles ca in topul celor mai bune marci de telefoane, Samsung e in frunte, deci eu ti'as recomanda marca Samsung. Ca model: Samsung s5230, vezi daca iti place sau Samsung galaxi s2! Eu sper ca te'am ajutat! happy Fundita? happy

| Andra_8863 a răspuns:

Samsung Corby. Este foarte bun!

| DennyD13 a răspuns:

Iphone 4

| SpeedMax a răspuns:

Iphone 5

| Marry_5468 a răspuns:

HTC Chacha cu tastatura qwerty si buton pentru intrare instant pe facebook! love struck