| Scolarul12444 a întrebat:

Caut un telefon de gaming( banii nu sunt o problema). ce mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| KinekT a răspuns:

Hmmmm. daca vrei un telefon de gaming nu trebuie sa te uiti numai la cpu/gpu/ram uitate si la sonor/calitatea ecranului/marimea ecranului.Te-as recomanda un HTC one m8 deoarece calitatea sunetului este super, ecranul este indeajuns de mare si calitatea este buna.

| Scolarul12444 explică (pentru KinekT):

Ce spui de Samsung Galaxy Note 4?

| KinekT a răspuns (pentru Scolarul12444):

Si Samsung galaxy note 4 este bun, iti va duce orice joc fara probleme, ecranul este mai mare si mai bun, dar la calitatea sonorului nu stiu cum sta fata de HTC one m8.Dar in final este alegerea ta.Te poti uita si la restul nu doar la gaming.Per total note 4 este un telefon mai bun.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

HTC one m8

| OnuOnulică a răspuns:

LG G3 happy

| RaduTN a răspuns:

Samsung Galaxy S5.

| patriciatimeea a răspuns:

Iphone 4s - cel mai bun in domeniu.

| TD2002 a răspuns:

HTC one m8

| noreq a răspuns:

LG G3!