| DenisIonut01 a întrebat:

Ce ai da sa pape, cum se prepara si cat se da? http://www.youtube.com/watch?v=tITtme07n_4&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| DenisH a răspuns:

Cred ca sunt niste concentrate.Si eu ii faceam porumbelului concentrate si ii dadeam doar ca eu ii dadeam cu furtunas pus pe seringa si il bagam in gat.Dar vad ca se poate da si cum este in video ii pui in cioc si inghite el.Se pune apa la fiert, dupa care adaugi concentrate : vezi tu cate, sa fie juma cat apa pus concentrate. Dupa care amesteci pna se face o pasta moale.Si apoi tragi in seringa si ii dau lui, dar sa nu fie prea fierbinte.Bafta!