| Trefla a întrebat:

Ce alege dintre
1. Porcusor de guineea
2.Chinchila
3.Veverita
Vorbesc ca animal de companiebig grin

Răspuns Câştigător
| Lolly184 a răspuns:

Chinchila
porcusorul de giuneea miroase urat, ii miroase urina foarte urat, iar veveritza e veveritza, nu prea e ea animal de companie

13 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Chinchila

| Nymphetamine a răspuns:

Chinchila day dreaming

| Dildau a răspuns:

Toate laughing Ma rog eu n-am avut nici una din ele, am doar un motan dar chinchillele mi se par cele mai dragute.

| ignore a răspuns:

| A98 a răspuns:

Iti recomand chinchilla eu am avut porcusor de guineea si am luat un virus dupa care mi-au apoarut niste pete pe corp

| Gandhi a răspuns:

Hamster

| mihnea2001 a răspuns:

Chinchilabig grin categoric mie imi plac multbig grin

| loricel a răspuns:

Veverita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chinchila alba! :X

| xMary a răspuns:

Porcusorul de guineea

| MalinaD a răspuns:

Veverita:X

| bluky a răspuns:

Veverita daca ai o camera mare in care sa se poata juca sau o curte cu copaci.Riscul e sa fuga de la tine daca o lasi libera dar e probabil sa se intoarca pentru a primi de mancare.

| AllexandraN a răspuns:

Iti sugerez sa iti cumperi o chinchila. Intr-adevar cusca speciala, talasul si mancarea costa ceva, nici un exemplar nu este ieftin, dar sunt dragute si foarte pufoase. Se ataseaza repede de tine si, in plus, sunt haioase happy