| ioana181 a întrebat:

Ce ati alege intre un iepuras si un porcusor de guineea ca animal de companie?

Răspuns Câştigător
| ΔH a răspuns:

Uite ce scumpi sunt http://www.zooland.ro/_files/Image/articole/original/guinepig.jpg :D
Porcusorii de guineea :)

17 răspunsuri:
| Gabry a răspuns:

Un porcusor de guineea pentru ca are o prietena de-a mea si sunt atat de draguti love struck

| just|breathe a răspuns:

Un porcusor de guineea :X.Eu am avut unul... dar.sadmi-a murit la 5 anisad:-

| CDelia a răspuns:

Un porcusor :Xlove struck sunt atat de draguti, iepurasii i-mi plac mai mult dar nu vad cum as putea tine unul la bloc

| JoJo a răspuns:

Porcusorbatting eyelashes:X

| paul0013 a răspuns:

Eu o pisica, dar in cazul asta un iepure

| dydyana a răspuns:

Depinde. Un iepuras(mai ales daca stai la bloc) face prea multe mizerie, dar e foarte dragalas. Cum vrei tu.

| juniper a răspuns:

Iepurasul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un caine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iepurasul. Asta stiu sigur ca e comestibil si de cind cu criza asta, cine stie... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un catel laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tarlifes.as vrea sa-i inmultesc fiindca sunt pe cale de disparitie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fantadelamaye nu ai cum sa incrucisezi specii diferite, nu poate avea loc fecundarea ovulului, sau daca se intimpla, fatul se naste mort laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as sta la casa as vrea un iepuras sau mai multi love struck
xoxo
by dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut un iepuras si mi-a ros ficusul, nu mai vreau altul! Nici porcusor de Guineea nu vreau, am avut un cosmar in care eram atacata de asa ceva si de atunci am dezvoltat o fobie...eu am optat pentru un perush.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege porcusorul de guineea, pentru ca sunt foarte draguti.Si eu acum ma pregatesc sa imi iau un porcusor, insa la mine nu e alegerea intre porcusor si iepuras, ci intre caine si porcusorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un porcusor pe care il am deja

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Si un porcusor si un iepuras! sa ayba sexe diferite ca vreau sa fac experymentelaughing!