| adelina0101123 a întrebat:

Ce animal va place?Dau funda pentru ce-l mai frumos animal!

Răspuns Câştigător
| bibiiiy a răspuns:

Cateii normal. uite un link sa vezi cat de draguti pot fihttp://www.youtube.com/watch?v=h-1MnpI20gI e cel mai dragut catel de pe facebook:x

16 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Tigri,leoparzi,pinguini,caini,pisici,girafa,pestele papagal,papagalul,arici, hamsteri, lei

| SandraMikyZu a răspuns:

Cainii.de preferat yorkshire terrier toy

http://www.youtube.com/watch?v=uNQNdFfwq_w&feature=related

| bibiiiy a răspuns:

Mersii pentru funda!:X

| asdfghjkll a răspuns:

câini

| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Pinguini.sunt foarte draguti si imi place faptul ca sunt mai diferiti decat celelalte animale...tie?

| adelina0101123 explică:

Ce pufi e catelul.

| adelina0101123 explică:

Puneti si voiniste poze sa aratati cum arata.

| adelina0101123 explică:

Mai astept raspunsuri

| adelina0101123 explică:

Norocosul castigator este : bibiiiy. Este super pufi acel catel nu va suparati.

| adelina0101123 explică:

Bibiiiy

| adelina0101123 explică:

E cel mai dragut catel, cum sa nu merite funda?

| pinguin_2568 a răspuns:

Caini, testoasele

| andreea75 a răspuns:

Bichon maltez sau husky

| andree123 a răspuns:

Pisicutele de orice rasa dar mai ales cele persane.Imi plac deoare ce cand sunt mici seamna cu un ghemotoc si sun foarte dulci.

| mystique99 a răspuns:

Ratoniii :X Le admir inteligenta si viclenia...si fata nevinovata happy