| TroolGheoerghe a întrebat:

Care e cel mai frumos animal?

29 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Animalul pe care îl crești.
Pa, pa.

| TroolGheoerghe explică (pentru Legiuitoarea):

sad Bunici mei cresc porci rolling on the floor

| venusdoom a răspuns:

Raspunsurile primite vor fi subiective.
Personal, imi plac toate si le consider pe toate frumoase, cu o mica exceptie totusi: omul.

| Reek54 a răspuns:

Bufnita si Chinchilla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yeti
http://1.bp.blogspot.com/......yeti38.jpg

| MaskOfSanity a răspuns:

Lupul. Îmi plac lupii.
http://i.imgur.com/jzfa9n8.jpg

| PandaEcrazy a răspuns:

Pai,ar fi cainele chaw-chaw alb cand este pui, este o pufosenie de milioane

| TroolGheoerghe explică:

Ce e acolo?

| GoldVali a răspuns:

Calul, are un corp impecabil, este elegant, ochii expresivi, simturile foarte dezvoltate.
Are gratie si inteligenta.

| abcabcabc a răspuns:

Cainele; nu este doar cel mai frumos animal ci prietenul perfect

| TroolGheoerghe explică (pentru abcabcabc):

Nu cred straight face (cel putin eu )

| TroolGheoerghe explică (pentru abcabcabc):

Adica nu cred ca e frumos.

| KooKoo a răspuns:

Cainelee.

| Julyanne a răspuns:

Catelusul,un scupic pe care il poti mangaia oricand.E asa de dulcic de iti vine sa il pupi.

| TroolGheoerghe explică (pentru Julyanne):

Serios daca te intalnesti cu unrottweiler il mangai?

| Julyanne a răspuns (pentru TroolGheoerghe):

Poate...dar mai bine nu :-)!

| IrishCream a răspuns:

Catelusul. e singura dragoste care se cumpara! Si te iubeste neconditionat! funda?

| anonim_4396 a răspuns (pentru IrishCream):

Ai dreptate, e un animalut de gasca ca sa zic asa : ))

| bibi001 a răspuns:

Pisica este cel mai frumos animal dintre toate animalele. happy

| XbogdyX a răspuns:

SAlut! Ma numesc bogdan si dupa mine cel mai frumos, pufos si dragut animal este hamnsterul este asa dragut si jucaus! Funda?

| andrreeaP a răspuns:

Gusturile nu se discuta, dar fiecare animal este frumos in felul lui, la fel ca si noi, oamenii.

| cristinainna a răspuns:

Sa stii ca pisicutele sunt cele mai dragalase si frumoase, si cateii sunt frumosi si adorabili! Fundapuppy dog eyes Am nevoie...

| abcabcabc a răspuns (pentru cristinainna):

Dar pisicile ne considera "sclavi lor " pe cand un caine ar muri pentru stapanul sau fara sa se gandeasca la viata sa

| VamprireLove a răspuns:

Câinele

| Gumitza2000 a răspuns:

Papagalii

| Gumitza2000 a răspuns:

Hamsteri

| anonimu123123 a răspuns:

Si eu cred ca, cainele este dar asta numai pentru ca mie imi place, dar toate sunt speciale in felul lor.