| DrugFree a întrebat:

Ce animale aveti de companie? Eu am 70 de iepuri, 6 serpi, 16 broaste testoase, 27 de caei, si 44 de pisici. Da, stiu ca pare incredibil!

20 răspunsuri:
| DrugFree explică:

Scuze am vrut sa scriu,, catei "

| DrugFree explică:

@aNoNim da le am pe toate, @BYBY nu mint, si nu le dau pentru profitul meu! @lavinik, da iubesc animalele, mai mult decat oameni!

| DrugFree explică:

Cristianroudi7, am 24 de ani, Anbesang am pus intrebarea aia la misto!

| glamour a răspuns:

Vai cat poti sa mintilaughing
Am un caine

| cristianorudi7 a răspuns:

Vrei sa te credem? krd ai 10 ani si faci misto, copile aici e un site serios.pai atunci eu stau in africa sau ma numesc steve irwin?

| Laura a răspuns:

Ieri ai zis că o să te muti la curte, deci tu ai 173 de animale într-un apartament?laughing

| Yumitsu a răspuns:

Wooooow! Bravo! sper sa ai mare grija de ei. Eu nu mai am nici-un animal(( dar cred ca in vreo doua luni o sa am un catelus. Ador animalele. as vrea si eu sa am atatea cate ai si tu

| BrD a răspuns:

Am 34 de urangutani, 15 mamacaci cu coada lunga, 123 furnici, o pereche de albine, 29 de elefanti, 10 crocodili... si vreau sa'mi mai iau un hamster

| Herr a răspuns:

Wow, vad ca iubesti foarte mult animalele.Pai eu am 3 catei, 2 broaste testoase si 1 pisicuta.happy

| BYBY a răspuns:

Uauu...sigur ori e minciuna, ori trebuie sa fi in Cartea Recordurilor.

Am 2 catei, si 3 iepuri.

Bravo tie! Felicitari ca ai rabdare cu ele! SI succes sa atingi sume frumoase cu ele!
Funda?

| BYBY a răspuns:

@expertzoolog, degeaba ai 24 de ani, m-am referit la sume frumoase de animale, adica de exemplu 100 de iepuri 100 de serpi 100 broaste testoase 100 de catei, 100 pisici...asta inseamna suma frumoasa

| bebelusa_9541 a răspuns:

Eu am 70 de iepuri, o shinshila, un porc de guineea, 6 caini, 3 pisici, 6 papagali, 100 gaini, 1 cartitza,

| Papadopolina a răspuns:

Eu am o pisica, o catea, un papagal si un acvariu cu pesti

p. s chiar le ai pe toate astea(care ai zis uh)?

| Papadopolina a răspuns:

Ma bucur ca iubesti animalele

| AndreDy a răspuns:

In alta intrebare parca, ai zis ca vrei sa iti cumperi porci de guineea
nici sa nu te gandesti, daca ai serpi!

| Marijuana187 a răspuns:

Te referi la tara nu? La tara am 2 caini o pisica un porclaughing, gaini, curci, pui, un WCrolling on the floor

| HoneyBooBoo a răspuns:

Eu am doar o pisică, un căţel, un măgar, un porc pe care îi întalnesc la bunica.
XoXo.;*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce, esti Doctor Dolittle? laughing

| lavinik a răspuns:

Iubesti animalele nu? si mie imi plac ce mi se pare incredibil sunt serpi in rest nimic esti super tare tino tot asa

| Andreeasmile1607 a răspuns:

Chiar e incredibil, ai o întreagă gradina zoo la tine acasa, eu am 2 papagali, 2 iepurași, o pisica, un câine și 20 de găini.