| Narfundo a întrebat:

Ce animale de casa ai? Eu am un acvariu super marfahappy

36 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu am pisici in casa si pe langa casa!

Apache
| Apache a răspuns:

Eu am un caine cam tembel, da ii al meu ma!

| ATHOS a răspuns:

Alex, eu iubesc cainii. Am trei : unul din rasa Ciobanesc Caucazian si doi din rasa Brac German. Si sa stii ca sunt prieteni adevarati! Uita-te la mine : asa-i ca se poate citi asta?

| raluky4 a răspuns:

Am 2 zebrute australiene-Riky si Candy(niste pasarele foarte frumoase), o catelusa-Foxa(metis), un motan-Misu.

| Laura a răspuns:

Eu am un catelus bichon, un perus, o veverita mongoleza si o musca. laughing

| Ruxy_1106 a răspuns:

Am o pisica. Acvariul tau ce mai face? laughing

| Strumf a răspuns:

In primul rand acvariul NU este un animal.
Eu am o iguana

| UnZambetTeRog a răspuns:

Pai eu am 2 pisici si un catel :X

Răspuns utilizator avertizat
| PunkyA a răspuns:

Am un caine de talie medie, Max.

O pechineza...Sam(Sammy) si uneori ii mai zic Betty!

Si un motan pe care il cheama Jerry!

| Sconcsiş a răspuns:

Caine (boxer)

| madia a răspuns:

Acvariu e gol? Sau cu pesti? tongue
Eu am o pisica happy

| AidaAmaranta a răspuns:

Buna! happy

Am un caine de talie mica, un Shitz-u, care este ca si un copil foarte foarte foarte buna!:X:X
Si mai am un caine, de talie medie. happy
AAa da, am si pasari!love struck, de fapt vrabiutze si porumbei care mai vin cateodata adika...intodeaunahee hee pe la curtea noastra big grin happy :X

| Adelinesmile a răspuns:

Nu mai am nici un animal straight face. da` am avut si eu pesti :X

| Serena1993 a răspuns:

Eu am o colivie super marfa cu un papagal cool, si ma trezeste in fiacare dimineata cu un ciripit! si cand ma dau jos din pat si ma duc la ea zice:lol!

in fine.
am un papagal cu o colivie super!

| Lary a răspuns:

Am un aiurit de canishe pitic da' e ciumpalache meu si orice nebunie face[de la ros sosete la ros canapeaua]tot il iubesc enorm:X

| Narfundo explică:

Bine nu este animal, dar nici igoana nu este animallaughing.

| LuS[z] a răspuns:

Sa vedem ...Am un pisoi, un catel, un iepuras, un tigrut, un ursulet... A SI cred ca am uitat sa mentionez ca sunt de plushee hee laughing

| fluturas a răspuns:

O pisica si un motanhee hee

| Simona a răspuns:

Nu stiam ca acvariul e un animalrolling on the floor

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Am o catselusa, am un acvariu mare cu pestii, un perus si'o Nimfa :]]
Nu stii cat de greu este, ma doare capu' de la nimfa, si mama spunand "Pestisori mei micuti" ma dezgusta. x. x
:]]
Bafta,

Ashley

| maduts a răspuns:

Am un pitbul de 6 luni tongue

| madelf a răspuns:

2 ciobanesti germani si 2 pisici negrebig grin in curand voi capata un terra nova sau un ciobanesc mioritic:Xbig grin

| Klarah a răspuns:

Eu am un bichon maltese extrem de scump ^_^

:]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un hamsterici :-x si un perus care e a mamei... n-am treaba cu el :-))
hamsterul se intelege f bine cu perusu =)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 2 papagali, 1 caine, o broasca testoasa, 7 pesti, 3 pisici si un porcusor de guineea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa iti raspund sincer : 10 pisici laughing o mama si ceilalti pui ( sa nu crezi ca i-a facut pe toti odata). laughing)

Vorbesc serios!batting eyelashes