| MinnieRawr a întrebat:

Parintii mei nu ma lasa cu animale in casa, asa ca m.am gandit sa imi iau un peste sau doi.As dori sa stiu mai multe despre pestii de acvariu.Eu as dori un acvariu mic.Eu cred ca este usor sa ingrijesti un peste.

Multumesc! funda happy

Răspuns Câştigător
| LunaAlbastra a răspuns:

Daca optezi pentru un acvariu mic trebuie sa schimbi apa manual. poate o data la o luna. eu am unul de aprox. 1, 5 m cu filtru si trebuie sa o schimb cam la 6 luni. In rest nu ai prea multa bataie de cap eu ei pentru ca mananca foarte putin.

2 răspunsuri:
| JustSimple a răspuns:

Eu am avut un acvariu mic da cu mai multi pesti si nu e foarte greu de intretinut.Mai bine iei doi pesti ca asa poate se simte celalalt singurbatting eyelashesmancare putina dimineata si seara.acvariul il speli cand crezi tu ca e mrdar sau cand are alge pe pereti:*succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.acvarist.ro/