| dErEkk a întrebat:

Ce animale de companie aveti? am un porcusor de guineea frezat pe nume cipy

Răspuns Câştigător
| EuCuTine a răspuns:

Am asa: 1 dog german, 1 ciobanesc mioritc, 1 broasca testoasa, 1 bishon, 1 sarpe, 1 papagal, 1 pitbull si 1 broasca ( raioasa ) dar este alba. Funda tongue ce mai face iubita?

15 răspunsuri:
| PopStarInMyMind a răspuns:

Buna!
Am un caine lup si il cheama Nero!

| EuCuTine a răspuns:

Am asa: 1 dog german, 1 ciobanesc mioritc, 1 broasca testoasa, 1 bishon, 1 sarpe, 1 papagal, 1 pitbull si 1 broasca ( raioasa ) dar este alba. Funda tongue

| EuCuTine a răspuns:

Am asa: 1 dog german, 1 ciobanesc mioritc, 1 broasca testoasa, 1 bishon, 1 sarpe, 1 papagal, 1 pitbull si 1 broasca ( raioasa ) dar este alba. Funda tongue

| Alexxa10 a răspuns:

Am o pisicuta:X:X o cheama Cookie

| DenisaAbdn a răspuns:

Am un catelus brun inspicat cu negru, labute aurii, frumos, blanos, grasut, inteligent si cu mare chef de joaca. Ii plac jucariile din plus si mingile. Il enerveaza foarte mult aspiratorul si ciocanitul in usi. Nu-i place sa il plimb prin ploaie dar adora zapada.
Sa ne traiasca animalutele!

| mdany a răspuns:

Buna.Acu recent mi-am luat un tigru siberian. Voiam sa incerc ceva nou. Un pisoi mai marelaughing

| dErEkk explică:

Asta am in tara, dar in Italia am:un pittbul, un rotweiler si un mastino napolitan

| dErEkk explică:

Iubita face bine si vorbind despre animale tata imi aduce pittbulu si rottweileru in tara

| CainePeVine a răspuns:

Un perus-piti laughing

| Mangoo a răspuns:

Hey...io am o catelusa pe nume lady...sh pe soramea se pune? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu porcusor e super
ajuta animalele si natura http://theodor1998.wordpress.com/

| condemnedAntagonist a răspuns:

1.chinchilla2.un rotwailler3.bichon frise5.hamser5.sugar glider
P.S. stau la bloc

| LuCi82820 a răspuns:

Un pechinez imperial pe nume spike e foarte jucaus :d

| Raluca_4447 a răspuns:

Sa-ti traiasca.Si eu am un porcusor de guineea si este fetita... o cheama Reggiewinking

| anonimul_7375 a răspuns:

Sper sa te bucuri de el asa cum e si sa nu iei in seama pe cei care rad de el