| Bianca26bb a întrebat:

Aveti un porcusor de guineea? Va place de el? Cum reactionaza? Ce e bine daca ai un porcusor si ce nu e?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Am memorii proaste. Eram in vacanta in Italia si eram singur in casa. Mi-a murit papagalul si dupa 30 de minute mi-a murit si porcusorul. N-am inteles ideea, de ce, mai ales ca urmasem instructiunile sa-i hranesc si sa-i pun la umbra. M-am speriat pe moment, m-am inchis in camera, crezand in 2-3 clipe in prezenta unui spirit malefic.rolling on the floor Oh, god.