| funnygirl a întrebat:

Bunakiss voi c animale aveti sau ati avut? eu am avut hamsterii, papagali, canari, porcusor de guineea, pisici, caini

Răspuns Câştigător
| emy_8408 a răspuns:

3 caini, o pisica, un papagal, pesti, iepuri, porumbei, prepelite, un hamster si fazanii.

22 răspunsuri:
| octavianpas a răspuns:

Eu am avut o pisica birmaneza.

| AlinaOneDirection a răspuns:

Pestisori, iepuras =am avut
broscuta testoasa de uscat = am

| AlinaOneDirection a răspuns:

Chiar ieri am vb de nimfe la scoala sunt scarboase.
a...si pe broscuta o cheama Ashley.
Iar pe iepuroaica care a murit anul trecut Bamse

| xlmpq a răspuns:

3 hamsteri am avut

| Sasha_3991 a răspuns:

Iepure, caine(yorkshire terrier, beagle si labrador)broasca testuasa, pesti si hamster.

| Dizzydizz a răspuns:

2 papagali am avut:X
iubesc animalele
De aceea sunt nopti daca ma carezi[ft rare] cand aduc animale in ksa.
intr o noapte am adus o pisicatongue
alta cainehee hee

potin obsedata de aceea vreau ca pe viitor sa intemeiez un centru pentru animale
Sapt viitoare imi iau hamster:

| adellina a răspuns:

Eu am hamster piticbatting eyelashes

| Alisa a răspuns:

Pai un iepuras, un porumbel, pesti, un papagal.
Acum nu mai am niciun animal.

| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
am 2 pisoilove struck
2hamsterilove struck
si vreau la vara sa-mi iau un catelus

| amy3semj1405 a răspuns:

Am avut 2 broscute testoasetongueuffy si Betinna.Am avut 150 vreau 40 i-am luat ru si restul' pestoaica mea a depus oua si au iesit pestisorii...Am avut un iepure pe nume Ritta. In prezent am o pisica persana pe nume Pity si un ciobanesc german pe nume Ozzy. Iubesc animalele si imi mai doresc un caine...

| IepurasulBrunet a răspuns:

In prezent eu am 7 pesti, un caine si 3 iepurasi.Am avut un porcusor de guineea si doua pisici, pana acum.

| roby96 a răspuns:

Am avut pana acum 10 perusi...si acum am 2 nimfe big grin

| fluturas a răspuns:

Am o pisica si gaini si porci laughing
si am avut un caine big grin

| funnygirl explică:

Aaa si iepuri si prepelite big grin

| insomnia a răspuns:

Papagali, pisici, caini, un iepure

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am avut porcusori de guineea(dar au murit) laughing si acum am pesti si un catel teckel foarte, foarte jucaus de 5 luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am avut 8 caini 34 pisici 2hamsteri 1 ppgal si 6 porcusori de gui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut:4papagai pisici acvariu hamster sarpe broasca testoasa caini porcusori de guineeea

| andy_3925 a răspuns:

Am avut o pisica, un pui de gainalaughingsi vreo 7 catei, dar toti au fugit de acasa sau au murit din cauze dubioasedevil

| DuffMckagan a răspuns:

Eu am o catea dog german de 2 ani are 64 de kg laughing dar nu prea e buna de paza.

| naomy9799 a răspuns:

3 caini, 3 perusi, o pisica, un porumbel voiajor(de curse- prins de tatal meu)

| ANA_1796 a răspuns:

Am avut un sarpe sigh

Acum nu mai am nimic... da o sa imi iau din nou un sarpe:X