| cristiitsirc a întrebat:

Ce animale sunt la peshop. Ma refer la faptul ca doar nu sunt caini si pisici.

6 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

PETSHOP =caini pisici(nu toate) broaste testoate, pasari cum ar fi papagali,perusi etc, pestii(acvarii), rozatoare cum ar fi porcii de guinea(cv gen hamsteri) hamsteri, veverite, chinchila, altele au si reptile gen igoane, serpi chiar(doar in magazinele de specialitate) si bineinteles accesorii pentru animale!

| FerLin a răspuns:

Unele petshopuri evita sa tina caini si pisici. De obicei gasesti pesti de acvariu, papagali, perusi, canari si alte pasari, hamsteri, porci de guineea, veverite de cateva feluri, chinchila, broaste testoase etc

| DulceCaLamaia a răspuns:

Pai, multe. Gasesti si serpi, iguane, chinchilla...

| AndreiDamian1 a răspuns:

Papagai, serpi, broaste testoase, iepuri, porci de guinea, si multe altele

| XoElyXo a răspuns:

La petshop poti gasi:
Rozatoare:
-Chinchila
-Porcusori de guineea
-Hamsteri
-Veverite
-Soricei.
Pasari:
-papagali
Sau pesti de acvariu si broaste testoase.
^^

| cristiitsirc explică:

Va multumesc