| AvalohAlyn a întrebat:

Ce animalute detineti? cum le cheama si cati ani au?

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Am.Primul a fost un papagal.Este o rasa foarte rara si foarte cautata, mai ales prin America...inca nu mi-a facut probleme dar este bolnav si din comportamentul lui parca are nevoie de un prieten care sa-l ajute.I-am lasat de mic o liberate mare, nu fuge si nici nu fost vreodata inchis.
Acum cateva zile s-a intors impreuna cu un gugustiuc.Si el pare suparat, avea cuibul in apropierea casei.Cred ca sufera urat rau de tot, i-a fost distrus de un vultur plesuv, nu stiu ce mama dracu' cauta ala acolo.
Amandoi sunt liberi si nu le place sa stea inchisi.
De cum am spus, rasa este cautata mai ales in America, valoreaza destul de mult.
In prezent, Ibrahim este...peste tot iar pe Khalid l-am inchis intr-o colivie micuta.
Uite aici 2 poze cu aceste fapturi, Khalid si Ibrahim :

http://i.ytimg.com/vi/_WX6A0nDLZY/maxresdefault.jpg

http://www.solveamericasproblems.com/file.php?8,file=624

11 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Motanel,Katafei,vreo 10 luni.

| Duucu a răspuns:

O pisica (deci femela) de 5 luni, luata acum 3 luni cu blana tigrata si pieptul alb.O cheama Kira.

| ElenaSA a răspuns:

Am avut o pisica si a murit la 11 ani si jumatate. Inca mai este in mintea si inima mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catelusa de 3 luni -Liza
catel de 7 ani-Zgribulici
Cal pur sange arab-Cezar
Iepuri vreo 7 -fara nume (nu ma atasez de ei pentru ca sunt pentru gratar, sau cu varza, la alegere)
Pun si porcul?

| Levelstar a răspuns:

Am un brac german, o cheama Sasha si are 3 luni! laughing

| DariaHàhaa a răspuns:

Am 7 hamsteri! laughing 6 au 7 luni si aproape un an celalalt. Dar am mai avut 5 inainte dar au murit...crying

| Elenaeli22 a răspuns:

Pai eu stau la tara si am mai multe
2 catei
-cateaua 2 luni
-catelul 3 luni
o pisica: 4 ani
iepuri
porumbei
porci
gaini
gaste
bibilici
curci

| MirelusRoxi a răspuns:

Eu am doi caini Golden Retriver, Bebe si Misha, 5 pisici: Belle, Rose, Gizelle, Tom si Mustas si un papagal Marele Alexander : Roxy

| Dyanah a răspuns:

Pai am o pisica neagra cu putin alb la gat. O am de 3 ani. Ii spun PiPi laughing))))))). Si eu am fost tare idioata sa ii pun numele asa. Acum are mai am inca un motan la fel ca ea [ PiPi ]. Ea l-a nascut si nu stiu ce nume sa ii dau. Totusi ma gandeam la PiPi Jr laughing))

| Efilopialul a răspuns:

Caine bichon, Dixi 2 ani

| dorianaionela a răspuns:

Caine teckel.o cheama murra si are 3 ani laughing laughing