| ledzeppelin a întrebat:

Ce aparate de fotografiat imi putet recomanda intre 1000 lei si 2000lei?

6 răspunsuri:
| sisylia a răspuns:

Canon! Face niste aparate performante...costa cam 1500 lei- 2000 leei daca ti le ei pe alea de ultima clasa...Nu stiu dca au aparut in Romania dar cred ca poti comanda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nikon.

| Bluef4 a răspuns:

De ce intrebi? Vrei sa-l faci cadou celui mai bun prieten al tau?rolling on the floor Pai in cazul asta cumparai unul super smecher care depaseste cu 20 de milioane bugetul tau:d

| BeautifulAngel a răspuns:

Adica intre 10 milioane si 20?(in lei vechi?)

| drtractor a răspuns:

Nikon, depaseste un pic 2000 lei unul profesional.

| Geo_5638 a răspuns:

Niciunu