| Nicu_1269 a întrebat:

Ce ar trebui sa aleg, PS3 sau Xbox 360? Eu sincer as merge pe PS3 dar majoritatea prietenilor mei au Xbox si sincer incepe sa-mi cam faca cu ochiul.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Alege PS3 eu il am in imaginewinking vopsit deja, e mult mai bun dar chiar daca costa mai mult atat la net cat si la jocuri e mai avantajos. Xbox 360 are 3 leduri si da probleme daca se aprind toate 3 ti se strica ceea ce la ps3 nu se intampla asa ceva, graficele sunt aceleasi daca cumperi cablu HDMI atat la grafic o sa ai HD si o calitate mai buna de sunet.

2 răspunsuri:
| forzastelistii a răspuns:

Eu as alege PS3. un prieten de-al meu are si e f bun ...acum depinde de tine

| BLACK_6095 a răspuns:

Ps3 recomand