| AnonimusGirl a întrebat:

Ce as putea sa ii mai dau de mancare unei pisici in afara de boabe?

5 răspunsuri:
| costis a răspuns:

Soricei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde cum ai invatat-o, ii poti da carne gatita care poate fi completata cu legume fierte (morcovi, dovlecei, mazare, porumb), cereale, branzeturi, lapte, iaurt, galbenus de ou si normal lapte :d

| WrestlingFan01 a răspuns:

Carnitza in sos tongue

| alexyno1988 a răspuns:

Carnitza in sos tongue

| Wdcefv a răspuns:

Paaai..nu e bine sa ii dai produse lactate pt.ca face un fel de alergie.Deci dai ciorba, resturi de la masa.Carne,legume si nu ii da dulciuri.