| Alberto_8291 a întrebat:

Ce asi putea sa ofer ca, cadou unui prieten este ziua lui de nume dau fundaaaaa!

Răspuns Câştigător
| Cornelcmn8 a răspuns:

Iai un ceas/ o curea/ un portofel/ o bluza/ un fular cu echipa favorita/ o scrumiera daca fumeaza/ un fular/ un fes/ o caciula/ o pereche de manusi -- ca tot vine iarna

2 răspunsuri:
| reyandy45 a răspuns:

Iai ceva simplu. nu te stradui prea mult. eu zoc sai iei un urs de plus

| alex4show a răspuns:

Eu mi-as dori sa primesc ceva practic... ceva care sa imi foloseasca in viata de zi cu zi. Alternativa ar fi sa ii cumperi ceva care ii foloseste la un hobby, de ex daca ii place sa joace fotbal fa-i cadou niste aparatori sau un tricou cu echipa nationala... daca ii place sa se joace pe pc, fa-i cadou un mouse ceva mai bun sau ceva in genul asta. Ceva care sa arate ca te-ai gandit la ce ii place lui cu adevarat nu da niciodata gres. Daca nu are hobby-uri un accesoriu de imbracaminte e ceva dragut, o curea stilata, o caciula "lasata pe spate" ca tot a venit frigul laughing