| AndaBăă a întrebat:

Bună TPU happy. Ce cadou să ii ofer prietenului meu de ziua lui de nume :-s. Fundaa :*

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Depinde de el, noi nu il cunoastem.
Si mai ales depinde si de bugetul tau.
Poti sa ii iei ceva personalizat, cu numele lui daca e ziua de nume, o cana, un fular ca tot vine iarna, o caciula cu numele lui, o bratara, ceva cat mai personal as prefera eu, fiind tot baiat.

| pati2021 a răspuns:

Lui ce i-ar place? de cati bani dispui? cumpara-i ceva care sa duca cu gandul la numele lui, avand in vedere ca e nume de sfant poti sa-i dai chiar o icoana cu acel sfant, acum depinde cat de religios e!