| sebweb a întrebat:

Ce ati alege intre un caucazian ciobanesc (pui) sau o dacia 1310?rolling on the floor

15 răspunsuri:
| Mentaaaaa a răspuns:

Clar catelul laughing e asa de sweet

| Ana a răspuns:

As alege caucazianul ciobanesc.

| jvEcu a răspuns:

Caucazianul, e pui, il invat orice, imi pazeste casa, imi este prieten, ma pot juca cu el, fata de dacie care trebuie sa fac efort sa o imping cand o pornesc imi face zile negre si fire albe pe zi ce trece, rade lumea de mine si merge de ma depaseste si ultima caruta. + ca e mai scump caucazianul fata de dacie laughing!

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Caucazian ciobanesc.Pentru ca dacia nu ai ce face cu ea...La fier fiechi doar atata. Dacia trebuie sa schimbi multe la ealaughing

| Cristea a răspuns:

E ca si cum ai alege intre o farfurie de ciorba si o minge de basket...

| Rrrr a răspuns:

Caucazianul love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege mai bine un caucazian ciobanesc happy
caienele e cel mai bun prieten al omului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de un raspuns pentru aceasta...intrebare(sa presupunem ca ar fi o intrebare)? pe acest site se posteaza intrebari care intradv au nevoie de un raspuns!

| JuLien a răspuns:

Dacia. daca este in stare de functionare!

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Nici una nici alta.as alege un bichon maltez:Xsh in legatura cu masina. un audi A6 ar fi mai bunlaughinglaughing

| sebweb explică:

Faza cu farfuria de ciorba si mingea de basket nu am prea intelesotongue

| sebweb explică:

Eu nu dau caucazianul pe nici o alta rasa de caini si nici pe o dacietongue

| BuburuZza_5861 a răspuns:

Omg, as alege claaar ciobanescul caucazian :X

| renteamarius38 a răspuns:

Nici una

| Ionutz_1220 a răspuns:

Cel mai bun caine e Dobermanu ati zic din propia ex