| cyberwest a întrebat:

Buna!
Ce ati alege dintre rasa "ciobanesc carpatin" si "--II-- caucazian"?
eu am o corcitura de caucazian" (carpatin cu caucazian).

5 răspunsuri:
| alecsaaa_4214 a răspuns:

Pai eu una asi alege ciobanesc caucazian

| BeLLa_8336 a răspuns:

Sincera sa fiu eu am un carpatin pur.L-am crescut de mic si este foarte rebel,dar inca lucru la educatia lui,si pot spune ca daca ai rabdare multa o sa vina momentul cand nu ai treaba cu acesti caini, eu zic sa alegi carpatin, sunt mai frumosi...ma refer la un caine cu infatisarea de genu asta :http://www.google.ro/......tp?/imgres

Nu vei da gres cu un astfel de caine;)

| OxidWTF a răspuns:

Ciobanescul Caucazian are mai multa blana decat Carpatinu poate este si un'pic mai mare dar Ciobanescul Carpatin este mult mai bun decat Caucazianul eu am un Carpatin si ma asculta si Carpatinul este mult mai bun si la paza si la bataie de exemplu bate un urs eu as alece Ciobanesc Romanesc Carpatin

| OxidWTF a răspuns:

Omoara-l

| Kamelush1 a răspuns:

Caucazian!