| Vladut7 a întrebat:

Ce ati face in timpul liber thinking eu sincer...as juca un fotbal cu prietenii :X

Răspuns Câştigător
| Gabry a răspuns:

O plimbare luuunga prin parc cu familia.De preferat toamna pentru ca e un peisaj frumos in multe culori calde love struck.Sa bata putin vantul, frunzele sa cada si noi cu zambetul pe buze admiram natura.

12 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Eu as participa la o seara de film intre prieteni. Sa vedem ceva bun si sa comentam pana seara tarziu. Pfff, vremuri bune...

| AvalohAlyn a răspuns:

As asculta cat mai multa muzica.

| Gabystelistu95 a răspuns:

M-as juca cat vreau.

| Orannginna a răspuns:

As citi o carte buna. Sau as merge la spectacole...ar fi minunat sa se tina in fiecare zi day dreaming

| kittykat a răspuns:

As putea face mult dar prefer o plimbare linistita singura pe malul unui lac sau a unei ape... este foarte relaxant... sau poate sa privesc cativa delfini jucausi love strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| Georgiana2905 a răspuns:

Eu daca nu ies in club, ascult muzica buna acasa. Asta ma face sa ma simt f bine.

| justme_9661 a răspuns:

M-as plimba prin parc cu prietenii :X

| mikey a răspuns:

Mie imiplace fotbalul dar sincer acum nu prea am chef de fotfallaughing)imi este lenetongueam chef sa stau sa vb cu prietenii sa mancam seminte... sa vorbesc nu am chef de ed.fizicalaughing)

| traumatizaNtu a răspuns:

Azi, ca a fost duminica, a fost timp liber pentru mine. M-am trezit la 7, am fost la alergat, am venit acasa, dus, am gatit pentru urmatoarele 2 zile (mmmm ce-mi mai place sa gatesc), dupa care am avut placerea sa ajut un prieten, am iesit cu niste prieteni si ne-am luptat(pentru distractie, pentru frica, pentru auto cunoastere, un fel de fight club), am fost la baschet, am jucat si tenis de camp, mi-am indoit spatele la tenis de masa si am cunoscut o persoana foarte interesanta si frumoasa. Acum sunt la o prietena, facem de mancare impreuna, imediat ce termina de spalat vasele(mie nu imi place sa le spal), si dupa ce mancam iesim in oras si facem concurs de agatat.
Asta fac eu in timpul liber de obicei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Câteva ture de înot, chiar îmi este dor de apă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dormiiii :X
As asculta muzicaa love struck
As sta in parc
etc
xoxo
by dydee

| Letytzy@ a răspuns:

As asculta muzica, m-as plimba etc